facebook
schowaj

Strona Medical Beauty Group wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Formy dostawy i płatności

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:

Szanowny Kliencie większość wysyłek i dostaw realizujemy w terminie 24 – 48 godzin roboczych. Jeśli z jakiś przyczyn nie możemy tego terminu dochować – informujemy Cię o tym.

Jeśli korzystasz z wysyłki za pośrednictwem firmy kurierskiej to do czasu naszej realizacji zamówienia dodaj czas dostarczenia przesyłki do Ciebie. Z reguły jest to 24-48 godzin roboczych.

 

MOŻLIWOŚCI DOSTAWY:

Kurier (przedpłata) -  Przy wyborze tej opcji, po zaksięgowaniu Twojej wpłaty za zamówienie, przesyłka zostanie dostarczona do Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej „InPost”. Koszt tej usługi to 16 zł brutto. Jeśli jednak Twoje zamówienie przekracza wartość 150 zł brutto dostawa, przy wyborze tej opcji,  będzie dla Ciebie bezpłatna.

 

Odbiór osobisty – złóż zamówienie przez naszą stronę internetową lub w trakcie telefonicznej rozmowy i wpadnij do nas po odbiór przygotowanych produktów. Płatność za pośrednictwem Przelewów24, odbiór w godz. 9:00-15:00.

 

Kurier (za pobraniem) –  Przy wyborze tej opcji, przesyłka także zostanie dostarczona do Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej „Siódemka”. Za całe zamówienie będziesz mógł zapłacić kurierowi przy dostawie. Koszt tej usługi to 21 zł brutto. Jeśli jednak Twoje zamówienie przekracza wartość 150 zł brutto dostawa w tej opcji będzie dla Ciebie bezpłatna.

  • TRIND
  • exit
  • pn

Nagłówek

t