facebook
schowaj

Strona Medical Beauty Group wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

REGENERUJĄCY KREM DO RĄK. HAND REPAIR, 75 ML, TRIND

Kod produktu: TRI/HAND-REP-75
  • Cena
  • 56.00 PLN
    w tym 23% VAT
  • Liczba sztuk:
zobacz wszystkie opcje dostawy

Kurier
przedpłata

Przelewy24 16.00 PLN
Przelew tradycyjny 16.00 PLN

Kurier
za pobraniem

Gotówka przy odbiorze 21.00 PLN

Odbiór własny
Al. Stanów Zjednoczonych 72/204 klatka E

Przelewy24 0.00 PLN
Przelew tradycyjny 0.00 PLN
Gotówka przy odbiorze 0.00 PLN

Opis produktu

Trind Hand Repair jest specjalistycznym kremem do regeneracji rąk. Technologia duo-liposomów wspomaga wytwarzanie witaminy F przez skórę. Jest ona budulcem wykorzystywanym przez skórę do produkcji nowych komórek o znacznie lepszej jakości. Krem Trind Hand Repair jest wyjątkowo szybko wchłaniany przez skórę i nie pozostawia tłustej warstwy ani uczucia tłustych rąk. DUO-liposomy przenikają o głębszych warstw skóry, w których powstają nowe komórki. Po przeniknięciu do nich pobudzają one z pomocą glicerydów kwasu linolowego wytwarzanie witaminy F stymulującej tworzenie przez skórę nowych komórek.

Kompleks witamin Trinid"ACE" chroni nowo wytworzone komórki skóry, gdy przenikają one przez jej wartswy, by dotrzeć do widocznego naskórka. Chemiczne zanieczyszczenia skóry spowodowane alkoholem, nikotyną lub po prostu zanieczyszczeniem próbują uszkodzić te piękne, nowe komórki skóry. Preparat trind Hand Repair zawiera kompleks witaminowy "ACE" w ilości zapewniającej doskonałe skuteczne działanie. Kompleks ten neutralizuje tak zwane wolne rodniki i w widoczny sposób regeneruje skórę, zapewniając doskonały stan naskórka. Zadziwiającym rezultatem działania tego preparatu jest o wiele piękniejszy wygląd skóry.

 

Podana cena jest ceną detaliczną.

Jeżeli jesteś profesjonalistą skontaktuj się z nami aby poznać cenę produktu dla Ciebie.

Zobacz warunki reklamacji
  • TRIND
  • exit
  • pn

Nagłówek

t