facebook
schowaj

Strona Medical Beauty Group wykorzystuje pliki cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie lub uzyskiwanie do nich dostępu,
zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies.
Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.

Reklamacja

1. S&P NT ponosi odpowiedzialność za wady towaru z tytułu rękojmi na zasadach określonych w Kodeksie cywilnym.
2. Reklamacje i roszczenia z tytułu rękojmi Użytkownik może składać telefonicznie pod numerem telefonu: +48 22 12 14 361, telefonu +48 730 790 519, za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres mbg@mbgonline.pl lub na adres sklepu stacjonarnego: Sklep MBG ul. Fundamentowa 53; 04-057 Warszawa. Reklamacja powinna zawierać co najmniej:

- imię, nazwisko, adres, adres e-mail Użytkownika,

- datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji,

- przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Użytkownika,

- wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację,

3. O rozstrzygnięciu reklamacji Użytkownik zostanie niezwłocznie poinformowany drogą poczty elektronicznej bądź za pomocą poczty tradycyjnej.
4. O ile nabyty towar objęty jest gwarancją np. producenta, importera, sprzedawcy itp. której zakres potwierdza wydany wraz z towarem dokument gwarancyjny, niezależnie od innych przysługujących uprawnień reklamacyjnych, Użytkownik może zgłosić reklamację powołując się na zakres udzielonej gwarancji.

  • TRIND
  • exit
  • pn

Nagłówek

t